Gamee–Kazandıran Oyunlar İncelemesi 2023

Para kazandıran uygulamalar bölümünde değinmiş olduğumuz Gamee oyununa bu bölümde daha derinlemesine inceleme yapmayı amaçlıyoruz. Dilerseniz bu yazımıza Para kazandıran uygulamalar tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Android market puanı 4.6 olan Gamee, iyi sayılabilecek bir puanla değerlendirildiğini görüyoruz. Ayrıca 10 milyondan fazla bir indirme sayısına sahip.  

Kullanıcı yorumları uygulama için genel olarak olumlu. Ancak bazı kullanıcıların oyunu tam olarak nasıl oynayacağını anlayamadıklarını kullanıcı yorumlarından fark ettik.

Yazımızın bu bölümünde Gamee oyunu ile ilgili anlaşılamayan noktalar üzerinde özellikle durmak istiyoruz. Yazımızı sonuna kadar okuyarak bu uygulama hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. 

Not:

Elbette ki hemen herkesin Google Play Store veya iOS kullananlar için AppStore üzerinden İndirme yaparak kurulum işlemlerini kolaylıkla yapacağını biliyoruz.  Ancak herkesin aynı bilgi düzeyine sahip olmadığını düşünerek zaman zaman En basit seviyeye inerek bilgiler aktarmaya çalışacağız. Şimdi vakit kaybetmeden Gamee oyunu hakkında incelemeye başlayalım.

Gamee İncelemesi  

Platforma kayıt olmak kolay birkaç işlemden oluşuyor.  Kendinize ait Facebook veya Gmail hesabınız varsa üye olmak 30 Saniyelik bir iş. Bu şekilde bir üyelik sunulması kullanıcıların isim, soy isim, doğum tarihi gibi bilgiler ile uğraşmaması açısından son derece faydalı.

Aynı zamanda bir Kullanıcı olarak söyleyebiliriz ki kayıt esnasında istenilen bilgilerin uzunluğu kullanıcılarda üşengeçliğe neden olmakta. Uygulama hızlı kayıt sistemi ile bu sorunun önüne geçmiş görünüyor.

Kısa kayıt işleminin ardından uygulamanın arayüzüne ulaşılmaktadır.  Arayüzde uygulamayı tanıtan animasyon programı bulunuyor. 

Ana sayfanın alt kısmında uygulama içerisinde yer alan bölümler bulunmaktadır.  Bu bölümlerde” oyna”, “çevir”, “ödüller”, “en iyi teklifler” ve “Para çek” kısımları bulunmaktadır. Aşağıda bu kategorilerin ne işe yaradığı detaylıca anlatılacaktır.

Gamee - Ana Menü
Gamee – Ana Menü

Çevir

Animasyon, ilk kez ziyarete gelen kullanıcılara uygulamanın nasıl çalıştığı ile ilgili bilgiler vermekte. Uygulamanın temeli bir çark üzerine kurulmuş.  Animasyonda ilk olarak bu çarkı “Çevir panelinde” ücretsiz çevirme hakkı vererek kullanıcıya hoş geldin diyor. 

Çarkın üzerinde birbirinden farklı olarak değerlendirilmiş puanlar yer almakta.  Ücretsiz çevirme işleminde kazanılan puan hesabınıza hemen işliyor. Sonrasında çevirmeye devam edebilmek için hesabınızda pin olması gerekiyor. 

Gamee - Get 2 Spin
Gamee – Get 2 Spin

Yeterli pininiz yoksa üzülmeyin. “Get 2 Spins” Butonuna basarak Reklam izleyin ve anında 2 çark çevirme hakkı elde edin.  Çarkı tekrar çevirerek puan kazanmaya devam edebilirsiniz. Aldığınız puanları güçlendirici satın alarak “2x“yapabilirsiniz. 

Ancak güçlendirme almanın belirli zamanları bulunmaktadır. Bir kez kullandıktan sonra sayaç da yer alan süre kadar tekrar güçlendirme alabilmek için beklemeniz gerekiyor.

Oyna Bölümü

Gamee uygulamasının alt menü bölümünde yer alan “oyun” bölümü oyun görevlilerinin olduğu kısımdır. Bu görevler genel olarak görev yaparak puan kazandırmayı amaçlayan oyunlardan oluşuyor. 

Oyunlarda kullanıcıdan istenilen görevler özet olarak belirtilmiş. Kullanıcının görevi yapması halinde kazanacağı puan ise oyunun başında açıklanmakta. Ayrıca tüm görevleri gerçekleştirebilen başarılı oyuncular ekstra bonus puan kazanıyorlar.

Gamee - Oyna Bölümü
Gamee – Oyna Bölümü

Kategoriyi incelediğimizde çok sayıda oyun bulunduğunu rahatlıkla farkedebiliyoruz.  Sayıca oyunların fazla olması kullanıcılar açısından çok daha fazla puan demek.  Dolayısıyla bu bölüm oyuncular için adeta bir puan havuzu görünümündedir. 

Kendisine hedef belirlemiş olan kullanıcılar için bu menüde ayrıca ekstra oyunlar bulunmaktadır.  Ancak ekstra oyunlara ulaşabilmek için seviye 4 oyuncusu olmak gerekiyor.  Herkesin ulaşamadığı bu oyunlar uygulamanın devamlı tutkunları için özel olarak yapılmış görünmekte. 

Turnuva

Oyun kategorisinin bu bölümü bir turnuvadan oluşuyor.  Diğer oyunlardan farkı ise oyuncuların birbirleri ile yarış halinde olması. Ancak bu bölümde oynayabilmek için level 8 oyuncusu olmak gerekiyor. 

Gamee - Oyna Bölümü - Turnuva
Gamee – Oyna Bölümü – Turnuva

Görüleceği üzere oyunlar konusunda ne kadar çok çaba harcanırsa yeni başlayan oyunculara göre daha farklı kategorilerden puan kazanma şansı doğuyor. Dolayısıyla Gamee, oyun severleri kendisi ile vakit geçirme konusunda teşvik etmekte. 

Ödüller Bölümü

Para kazandıran Gamee oyununun ödüller bölümü, hediyelerin dağıtıldığı kısımdır.  Ancak burada ki hediyeleri kazanabilmek için yine birtakım görevler yapılması isteniyor. 

Gamee - Ödüller Bölümü
Gamee – Ödüller Bölümü

Bu görevleri gerçekleştirebilen kullanıcılar haftalık çekilişlere katılarak ödül havuzundan faydalanabilmektedirler.

Çekilişler dışında ödüller kategorisinde şans oyunları da bulunuyor.  Şans oyunlarının temel mantığı yine çekiliş üzerine. Bu kısımda geriye doğru sayan bir saat görüyoruz. Saatin süresi dolduğunda ise çekiliş gerçekleştirilmekte ve kazanan talihliler açıklanmakta. 

En İyi Teklifler

En iyi teklifler bölümünde yer alabilmek için level 6 kilidini açmanız gerekiyor. Platform bu bölümde yine kullanıcılarına çekilişler ve puanlar kazandırmaktadır. Diğer bölümlerden farkı ise Uzman sayılabilecek seviyede bir kullanıcı olmanız gerekmekte. Böyle bir seviyede iseniz en iyi tekliflerden faydalanabiliyorsunuz.

Para çek

Sanıyoruz ki kullanıcıları en çok ilgilendiren kısım Para çek bölümüdür.  Bu bölüm aracılığıyla kazanmış olduğunuz bakiyeleri hesabınıza çekebilirsiniz.  Ancak para çekebilmek için 10 dolarlık Ödeme işini ulaşmanız gerekiyor. 

10 dolar altındaki ödemeleriniz için herhangi bir para çekme talebinde ne yazık ki bulunamıyorsunuz. 

Arkadaşını Davet Et Kazan

Gamee Oyunu daha önce tanıtmış olduğumuz pek çok oyunda olduğu gibi,  arkadaş davet etme sistemi ile de ek bir kazanç sağlamaktadır.  Ancak benzer uygulamalardan farklı olarak davet ettiğiniz kişilerin oyuna hemen başlamasıyla puan kazanmaya başlamıyorsunuz.

Davet ettiğiniz kişilerin seviye 8 aşamasına geldikleri andan itibaren doğrudan nakit para ve çok sayıda bilet kazanma şansınız bulunuyor.  

Arkadaş davet etme sisteminde kişi başına 0,10 dolar ve 500 bilet yukarıda bahsettiğimiz şartlar gerçekleştiği taktirde kazanabilmektesiniz.  

Aktif olun puan kazanın

Uygulamayı düzenli olarak ziyaret etmeniz durumunda günlük ziyaretlerde ek başarı Ödülü kazanabilirsiniz. Böylece uygulama kendisini güncel tutmayı hedeflerken kullanıcıda ek bir kazanç sağlamış oluyor.

Gamee İle Nasıl Kazanırım?

Gamee İle para kazanabilmek için yukarıda anlattıklarımızı toparlamak gerekirse para kazanmanın birden çok Yolu vardır. Bu Yollar arasında;

  • Haftalık çekiliş ile kazanma
  • Çok puan toplayarak Lider tablosuna girebilme
  • Oyun oynayarak para kazanma
  •  Şans oyunları
  •  Arkadaşlarını davet etme
  •  Çark çevirme

Gamee İOS indirmek için: Gamee

Gamee Android indirmek için: Gamee

“Gamee–Kazandıran Oyunlar İncelemesi 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Kazanmanın Yolu