Para Kazan Çevir Oyna Kazan- Rewardz Reward and Cash 2023

  • Google Play Store Puanı: 4.8
  • Ödeme yöntemi PayPal

Para Kazan çevir oyna kazan, Google Play markette yerini almış olan Rewardz Reward and Cash uygulamasıdır.  Play Store üzerinden inceleme yaptığımız tarih itibari Para Kazan çevir oyna kazan 4.8 puan ile yüksek bir değerlendirme puanı almış görünüyor. 

Kullanıcı yorumları kısaca incelendiğinde uygulamayı kullananların eğlendikleri ve bu eğlencenin yanında ek olarak kazanç sağladıklarını yorumlar üzerinden görebilmekteyiz.

Bir uygulamanın para kazandıran oyunlar içerisinde yer alması elbette ki oyun oynamanın yanında kullanıcılarına kazanç sağlaması ile değerlendirilebilir. 

Uygulama, Play Store üzerindeki açıklamalarında kullanıcılarına oyun oynarken para kazandırmaya çalıştığını açıklıyor. Bu açıdan para kazandıran uygulamalar kategorisinde değerlendirilmektedir.

Rewardz – Para Kazan – Çevir Oyna Kazan İncelemesi 2023 – Para Kazandıran Oyunlar

Para Kazan çevir oyna kazan ismiyle anılan platform, indirme ve kısa bir kurulumun ardından ana menüsü ile bizleri karşılıyor.  Daha önce anlatmış olduğumuz Gamee para kazandıran oyunu gibi kazan çevir de yalnızca bir menüden oluşuyor.  Ancak Gamee’den farklı olarak menü bölümü en üstte yer almakta.

Rewardz - Üst Menü
Rewardz – Üst Menü

Genellikle alışkın olduğumuz alt menü veya yan menü seçeneklerinden farklı bir menü tercih etmesi ilk bakışta garip gelebilir. Ancak uygulama içerisinde kısa bir gezintiden sonra bu menüye hemen alışıyorsunuz. 

Üst Menü Seçenekleri

Üst menüde 4 adet seçebileceğimiz kategori bulunuyor. Bu kategoriler simgelerle ifade edilmiş. Simgelerden üçünün üzerinde dolar işareti bulunurken en sağda yer alan Simge de banka işareti bulunuyor. 

Rewardz - Üst Menü Simgeleri
Para Kazan çevir oyna kazan – Üst Menü Simgeleri

Doğrusu simgelere bakınca bu bölümlerin neyi ifade etmeye çalıştıkları hemen anlaşılıyor. Örneğin banka simgesinin bulunduğu kategori kısma girmeden ödeme işlemlerinin yapıldığını tahmin edebildik. 

Kullanıcı açısından simgelerin evrensel olması ve anlaşılır olması oldukça kolaylık oluşturmuş.

Üst menü simgeleri sırasıyla” Ana sayfa”, “ Çark çevirme”, “ Yorum görevleri”,  ve ” Ödemeler” kısmını temsil etmektedir.

Ana sayfa 

Para Kazan çevir oyna kazan uygulaması ana sayfasını incelediğimizde kullanıcılar için pek çok kazanma seçeneğini sunulduğunu görebiliyoruz. 

Seçenekler karşısında, görevi gerçekleştirmeniz halinde kazanacağınız krediler belirtilmiş.  Özet kısmı tıkladığınızda ise detaylar karşınıza çıkıyor.  Burada oyunu nasıl oynayacağınızı ve tamamlamanız halinde kazanacağınız kredi miktarı net olarak belirtilmekte.

Platformda yer alan bir uygulamayı örnek olarak inceleyelim. Lord Mobile oyunu için gereksinim olarak 11 seviye Kalenin açılması görev olarak verilmektedir.  Ayrıca bu görevin 20 gün içerisinde tamamlanması isteniyor.  Görevi tamamlama karşılığında 1600 kredi ödül olarak belirlenmiş.

Para Kazan Cevir Oyna Kazan- Lord Mobile
Para Kazan Cevir Oyna Kazan- Lord Mobile

Bir başka göreve incelediğimizde ise bu kez karşımıza anket çıkmakta. Bu anket görevi, çevir Kazan ile yalnızca oyunlar oynamadığının adeta kanıtı oldu.  Uygulamanın çok yönlü olması kullanıcılar için aslında bir avantaj. 

Aynı yönlü içeriklerden çabuk sıkılan kullanıcılar farklı alternatifler ile motivasyonlarını yüksek seviyede tutabilirler. 

Poll Pay Anket görevinde kullanıcıdan ilk anketi açması soruları tamamlaması ve anketi bitirmesi karşılığında 200 kredi ödül verileceği belirtilmekte.

Para Kazan Cevir Oyna Kazan- Poll Pay
Para Kazan Cevir Oyna Kazan- Poll Pay

Görüldüğü üzere yapılan her görevin karşılığında verilen kredi miktarı seviyesine göre değişmekte. Görevde geçirilen süre ve görevin zorluğuna göre kazanılan kredi miktarı da aynı oranda artıyor. 

Dolayısıyla daha çok kredi kazanmak için zor görevleri tercih etmek mantıklı bir seçim olacaktır. Ancak aynı görevde kısa sürede sıkılan biriyseniz bu durumda kredisi düşük. Ancak daha çabuk biten görevler tercih edilebilir. 

Benzer şekilde Rewardz içerisinde çok sayıda görev bulunuyor.  Ana sayfanın alt kısmında bulunan “NEXT” işareti ile diğer sayfalardaki görevlere geç ile bilmekte. 

Her sayfa geçişinde farklı içeriklere sahip oyun ve uygulamaları görmek bizleri şaşırttı.  Uygulamayı ilk incelerken bu kadar çok seçenek olmasını doğrusu beklemiyorduk. Kullanıcı açısından seçeneğin çok olması hem eğlenebilmesi hem de eğlenirken kazanabilmesi açısından gayet güzel bir yöntem. 

Yorum Görevi 

Çevir Kazan uygulaması para kazandıran bir uygulama olmasının yanında yukarıda bahsettiğimiz gibi farklı seçenekler ile de kullanıcılarına kadar sağlayabiliyor.  Bu seçeneklerden bir tanesi de “yorum görevi” dir.

Kazan Çevir - Yorum Görevi
Kazan Çevir – Yorum Görevi

Üst menüde yer alan yorum görevi ile dileyen kullanıcılar burada yer alan uygulamaları telefonlarına indirerek kısa bir inceleme sonrasında yorum yapabilirler. 

İndirilebilecek olan uygulamaların her birisi farklı bir platforma ait dolayısıyla bu menüde de çeşitli seçeneklerin olması yorum yaparak kredi puanı kazanma şansınızı arttırıyor. 

İnceleme yaptığımız gün itibariyle 4 adet yorum görevi an elimizde görünmekte. Bu noktada uygulamaya yorum yapıp yapmadığımız nasıl anlaşılacak?  Şeklinde bir soru kafanızda o takılabilir. 

Uygulama yöneticileri bunu düşünmüş olacaklar ki, yapmış olduğunuz yorumu kanıtlamanızı talep ediyorlar.  Bunu yaparken de yorumunuzun ekran resmini alarak çevir Kazan uygulamasına yüklemeniz isteniyor. 

Görev resmi yükle” Panelinde bulunan dosya seç seçeneği ile almış olduğunuz ekran kaydını uygulamaya yüklüyorsunuz.  Sonrasında uygulama yöneticileri yüklediğiniz resmi inceleyerek yapmış olduğunuz yorumun doğru olup olmadığı kanaatine varıyorlar. An elimizde yer alan yorum görevlerinden her birisi 200 puan olarak değerlendirilmemiş. 

Ödemeler

Gamee Para kazandıran oyununda belirtmiş olduğumuz gibi, çevir kazan uygulamasında da kullanıcıları en çok ilgilendiren bölümlerden birisi ödemeler bölümüdür.

Para kazanmak çeşitli görevleri gerçekleştiren kullanıcılar elbette ki emeklerinin karşılığını, belirtilen tutar olarak almak isteyeceklerdir. 

Rewardz Uygulaması ödemelerini UPTİON  hesabı üzerinden gerçekleştirmektedir.  kullanıcı 10.000 Kredi limitini ulaştığında 10 TL,  20.000 Kredi limitini ulaştığında 20 TL 50.000 Kredi limitini ulaştığında ise 50 TL ödeme aldığını uygulamanın ödemeler panelinden görüyoruz.

Kazan Çevir - Ödemeler
Para Kazan çevir oyna kazan – Ödemeler

Uption  hesabınız yoksa Android Market üzerinden indirmeniz mümkündür.  indirme ve kayıt işlemlerinin ardından uygulama paneli bakiyenize buraya yükleyeceğiniz belirtmiş. 

Ödemeler kategorisindeki geçmiş bölümünde ise ödeme talep ettiğinizde yer alan bilgiler bulunuyor.  yeni bir kullanıcı iseniz bu bölümde ” henüz ödeme talep edilmedi”  yazısı ile karşılaşacaksınız.

Arkadaşlarını Davet Et

Pek çok uygulamada olduğu gibi çevir Kazan uygulamasında da Arkadaş davet etme sistemi bulunmaktadır.

Arkadaşlarını Davet et
Arkadaşlarını Davet et

Bu yöntem yabancı olduğumuz bir seçenek değil. İnceleme yaptığımız diğer uygulamalar da genel olarak bu yolla daha çok kişiye ulaşabilmeye çalışmaktadır. 

Kullanıcı açısından baktığımızda ise davet başına elde edilen kazanç ekstra bir bakiye demek. Böylece ikili bir kazancın söz konusu olduğu görünmektedir. Herkesin kazandığı bir sistem olarak karşımıza çıkan arkadaş ekleme ile Rewardz 2000 kredi ile kullanıcıları bu yönde teşvik etmeye çalışmakta. 

Nasıl Ödeme Alırım?

Çevir Kazan uygulaması ile kazanılan bakiyeler yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Uption hesabına çekilmekte. Burada oluşan bakiyenizi kendi hesabınıza çekmek için PayPal hesabı tanımlamalısınız. 

PayPal hesabı bulunmayan kullanıcılar maalesef hesaplarında biriken parayı alamayacaklardır. 

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Krediler Neyi ifade eder?

Krediler kullanıcın kazandığı uygulama içi para birimleridir. Burada kazanılan krediler uygulama içerisinde paraya çevrilmektedir. 10.000 Kredi limitini ulaştığında 10 TL, 20.000 Kredi limitini ulaştığında 20 TL 50.000 Kredi limitini ulaştığında ise 50 TL dönüşüm sağlanmaktadır. 

Rewardz ile Nasıl Ödeme Alırım?

Çevir kazan Rewardz uygulaması ile PayPal hesabınız üzerinden ödeme alabilirsiniz. PayPal dışında şu an için başka bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. 

Ne zaman Ödemem Ulaşır?

48 saat içerisinde ödemenin kullanıcıya ulaşacağını belirtmiştir. 

Not: Burada yer alan bilgiler inceleme sonucu yazılmış yorumlardan ibarettir. Rewardz uygulamasıyla hiçbir ilişkimiz yoktur. Kullanıcıların her birinin uygulamayı inceleyerek kendi değerlendirmelerini yapmalarını tavsiye ederiz.

 

 

Yorum yapın

Kazanmanın Yolu