Sahibinden.com Satılıyor Mu?

Son günlerde birçok kişiden duymaya başladığımız Sahibinden.com satılıyor mu iddiaları gerçeği ne kadar yansıtıyor? Söylentilere göre bazı iddialar Sahibinden.com’un bir ingiliz şirketi olan Marks & Mann şirketi 4.8 Milyon dolar teklif edildiği duyumları yayılmaya başladı.

Sahibinden.com Satılıyor

fakat uzun sürmeden firmadan gereken açıklamalar yapıldı. eğer satış gerçekleşecek olsaydı Türkiye’ de ki internet üzerinden yapılmış olan en büyük Alım – Satım olacaktı.

Bu duyumların başlangıcı Türkiye gazetesinde yayınlanan Ömer Temür’ün haberi olarak belirtiliyor.Yapılan haber ise şu şekilde ;

İngiliz emlak şirketi Marks & Mann, Sahibinden için ‘kesenin ağzını açtı.’

Çok geçmeden firma sahiplerinden gelen söz konusu açıklama ise şu şekilde ;

-“Bugün bir ulusal gazetede ‘4,8 milyar dolara sahibinden site’ başlıklı bir haber yayınlanmıştır. Söz konusu haber gerçeği yansıtmamakta olup şirketimizin gündeminde böyle bir konu bulunmamaktadır. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına saygılarımızla dikkatinize sunuyoruz.”

Yapılan açıklama ile birlikte yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığı duyuruldu.

Yusuf Emir Ceran

Ülkemizde Gelişmekte Olan Oyun Sektöründe Elimden Geldiğince Katkıda Bulumaya Çalıştım Çalışıyorum. Gear4Game, Okulbulucu ve Artıoyun gibi farklı projelerde güzel insanlarla beraber bir çok güzel işlere imza attım. Para Kazanma Rehberi üzerinde insanlara yardımcı olmak amacıyla birşeyler paylaşmayı hedefledim. Ve bu süreçte sayısız yan projede görev aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir